Koszyk

 

Znam biżuterię Olgi od wielu lat. Cieszę się, że w końcu można kupić jej piękne wyroby. Kwiaty, które kupiłam na prezent, były oryginalne, doskonale wykończone i po prostu piękne. Do tego eleganckie, oryginalne opakowanie (aż szkoda niszczyć dzieła, jakim jest opakowanie). Polecam wszystkim kolorowym, niebanalnym kobietom 

Katarzyna Kazańska

 

Gorąco polecam biżuterię Pracowni Oval! Piękne, oryginalne wzory, starannie wykonane. Świetny kontakt mailowy. Przesyłka ekspresowa, a do tego bardzo ładnie zapakowana, z małą niespodzianką w środku. Idealna, by zrobić komuś prezent 

Aleksandra Drozd

 

Oryginalne projekty, staranne wykonanie, szybka wysyłka i przyjazny kontakt z Autorką biżuterii. Dodatkowa zaleta – możliwość zamówienia prezentu już w pięknym opakowaniu  Tak trzymać!

Kama Wojda

 

Piękne wykonanie przepięknego wisiora 😊 Od razu wpadł mi w oko na stronie Pracowni Oval i wiedziałam, że będzie mój 😁 Dziękuję!!! I polecam!!!!

Marta Kamińska

 

Biżuteria od Pracowni Ovaljest oryginalna, absolutnie wyjątkowa i stworzona z pasją. Nie tylko zdobi czy dodaje uroku, ale podkreśla wyjątkowość noszącej ją kobiety. Olga tworzy rzeczy unikatowe i po prostu piękne. Nawet opakowanie to małe dzieło sztuki!
Polecam gorąco i dziękuję (a mam za co!) 
😊

Katarzyna Ryń

 

Przemiła i profesjonalna obsługa, dobra jakość i piękne wzornictwo, rzetelność
i doskonały kontakt z właścicielką 😊😊😊. Serdecznie polecam!!!

Sylwia Nowakowska

 

Jeśli szukasz biżuterii nietuzinkowej to dobrze trafiłaś 
W Pracowni Ovalart znajdziesz biżuterię jedyną w swoim rodzaju. Chcesz się poczuć oryginalnie i wyjątkowo, ubrana w biżuterię jakiej nie znajdziesz nigdzie – to miejsce Ci to zapewni. 
Piękne wykonanie, drobiazgowe dopracowanie szczegółow i serce wkładane w każdy wisior, kolczyk, broszkę sprawiają, że są to rzeczy unikatowe (wiem to wszystko, bo jestem szczęśliwą posiadaczką kilku takich unikatów  )

Anna Sokół-Chmielewska

 

Polecam miłośnikom rękodzieła i oryginalnej biżuterii. Wisior jest piękny, kolory i faktury subtelne, dobrane idealnie-jasny róż i złoto. Zaskoczona jestem jak miło nosi się ten naszyjnik. Poza tym samo opakowanie nadaje się na prezent, jest artystycznie wysmakowane, zaskakuje pomysłowością i precyzyjnym wykonaniem. Podziwiam
i gratuluję 😀

Dorota Kołtunowska

 

Od dawna noszę ozdoby od Olgi i gorąco je polecam.

Magdalena Jankowska