Spread the love

Ostatnio jakoś pojawiam się i znikam, choć ciągle obiecuję sobie większą regularność wpisów. A życie toczy się jak chce, dlatego chyba pozostaje pogodzić się z taką, a nie inną dynamiką. Dobrze, że są konkursy, to zawsze jakoś człowieka mobilizuje. Dziś broszka konkursowa na wyzwanie Szuflady: Czerń z czymś. Ja, tak jak Lolissa, postawiłam na złoto. Ozdobę zaczęłam szyć na sylwestra 2013 r. To ona miała “zrobić” kreację razem z parą złotych szpilek, ale jak to zwykle bywa czasu mało, a do zrobienia sporo. Stojąc wobec alternatywy: nakarmić gości czy błysnąć nową biżą bez wahania wybrałam bramkę A, ku ogólnemu zadowoleniu, jak się okazało. Na szczęście Szuflada ogłosiła konkurs i moja złociutka ma wreszcie swój wymarzony bal. Oto ona:

SONY DSC

 

 

SONY DSC  I po raz pierwszy na blogu plecy, bo wyjątkowo udane:SONY DSC

Bardzo dziękuje, że cierpliwie zaglądacie. Nie ustaje w postanowieniu poprawy. Pozdrawiam ciepło listopadowi wbrew!

 


5 Komentarzy

bluefairy · Listopad 12, 2014 o 10:23 pm

Plecki trzyma zawodowo 🙂 a cała taka trochę Art Deco!

  paciorkowiec · Listopad 15, 2014 o 12:57 pm

  No z plecków to i ja wyjątkowo jestem zadowolona. Fajna sztuczna skórka mi się trafiła, a i tył pracy był zrobiony wyjątkowo “czysto” – mało sznurkowych końcówek i tyko w jednym miejscu. To jest problem z sutaszem, że trudno go na płasko wykończyć, albo ja nie umiem. Muszę poszukać jakichś sposobów i sposobików. Dzięki za pochwałę będzie mnie mobilizować do dalszej pracy. Art Deco powiadasz? Coś w tym jest, choć efekt niezamierzony.

Lolissa · Listopad 13, 2014 o 7:03 am

Śliczna broszka i zacna inspiracja 🙂 co do pleców, to mój słaby punkt, ale pracuję na tym

  paciorkowiec · Listopad 15, 2014 o 12:59 pm

  Bardzo zacna inspiracja ;-). Co do pleców, to zbyt surowo się oceniasz, widziałam na zdjęciach, widziałam na żywo i uważam, ze idziesz w bardzo dobrym kierunku i z dobrym skutkiem.

   Lolissa · Listopad 15, 2014 o 2:06 pm

   Dzięki, ale pokazuję tylko te, które ładnie wyszły :/ Niestety, moje wykończenia to była porażka, teraz jest już duuuużo lepiej, ale staram się. Co jakiś czas daję sobie jakieś zadanie: teraz to nauczenie się wykończeń i przez to wyniesienie prac na wyższy poziom.

Dodaj komentarz

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *